Zobrazit menu

Digital One s.r.o.

Smilova 337, 530 02 Pardubice
e-mail: info@digital1.cz tel: +420 603 116 116

Archivum

Archivum

Společnost ARCHIVUM je poskytovatelem služeb archivace a správy písemností. Rozsah činností pokrývá ucelený životní cyklus papírového i elektronického dokumentu – od jeho vzniku až po skartaci.

Evidenční systém archivace

Evidenční systém archivace

Společnost Archivum se rozhodla nechat si připravit na míru informační systém pro sklad písemností. Cílem projektu bylo postavit systém splňující specifické požadavky zadavatele na evidenci písemností, udělat systém dostatečně otevřený pro další rozvoj v budoucnu a bez výpadku nahradit dříve používané krabicové řešení. Při řešení jsme využili technologii chytrých čteček, které umožňují automatizovat operace a data v podstatě online ukládat do systému. Interní aplikace je koncipována jako webový klient, takže obsluha může jednoduše pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

Klientský portál

Klientský portál

Klientský portál je webová aplikace umožňující klientům spisovny Archivum nahlížet na skladované položky a objednávat si specifické služby jako je například zaslání digitální kopie (skenu) dokumentu.

Naše reference

Děláme projekty menší i větší a děláme je jak nejlépe umíme, protože nás to baví. Analyzujeme potřeby klientů, vymýšlíme strategie, navrhujeme řešení na míru a dodáváme je na klíč.

Tvoříme weby, vyvíjíme aplikace, propojujeme systémy a spravujeme kampaně.

Digital One s.r.o.

Jsme Digital One,
digitální agentura
z Pardubic.

Smilova 337, 530 02 Pardubice
IČO: 04964641, DIČ: CZ04964641
e-mail: info@digital1.cz
tel: +420 603 116 116

Zde sídlíme, Smilova 337, Pardubice

© Copyright 2022 Digital One, Created by Digital One