Zobrazit menu

Digital One s.r.o.

Smilova 337, 530 02 Pardubice
e-mail: info@digital1.cz tel: +420 603 116 116

ČRA

ČRA

ČRA je poskytovatelem unikátní televizní, rozhlasové a internetové infrastruktury pro kvalitní doručování mediálního obsahu. Do povědomí širší veřejnosti se jako poskytovatel televizního signálu firma dostala až s přechodem na standard DVB-T.

ČRA automatizace procesů

ČRA automatizace procesů

Pro ČRA jsme vytvořili a provozujeme systém, umožňující automatizované a poloautomatizované zpracování žádostí o vyjádření souhlasu při stavebním povolení. Zavedením automatizace činností při zpracování žádostí je úspora nákladů a výrazené zrychlení vyřizování žádostí, které musí být ze zákona zpracované do 1 měsíce.

Při přípravě nové stavby je nutné požádat o vyjádření, jestli stavba nekoliduje s existujícími sítěmi. Klient vyplní na webu vstupní žádost umožňující do mapy zakreslit umístění plánové stavby, nebo nahrát soubor se souřadnicemi. Žádost je následně vyhodnocena s využítím propojení s GIS systémem a následně buď rovnou schávlena nebo při kolizi postoupena k dalšímu prověření. Klientovi je následně zasláno e-mailem vygenerované vyjádření ve formátu PDF.

Naše reference

Děláme projekty menší i větší a děláme je jak nejlépe umíme, protože nás to baví. Analyzujeme potřeby klientů, vymýšlíme strategie, navrhujeme řešení na míru a dodáváme je na klíč.

Tvoříme weby, vyvíjíme aplikace, propojujeme systémy a spravujeme kampaně.

Digital One s.r.o.

Jsme Digital One,
digitální agentura
z Pardubic.

Smilova 337, 530 02 Pardubice
IČO: 04964641, DIČ: CZ04964641
e-mail: info@digital1.cz
tel: +420 603 116 116

Zde sídlíme, Smilova 337, Pardubice

© Copyright 2022 Digital One, Created by Digital One