Zobrazit menu

Digital One s.r.o.

Smilova 337, 530 02 Pardubice
e-mail: info@digital1.cz tel: +420 603 116 116

enteria

enteria

Programujeme web prezentace pro stavební holding Enteria a jeho dceřinné firmy ve spolupráci s grafickým studiem Identity, které vytvořilo korporátní identitu projektu. Základem projektu je open source redakční systém Umbraco, který je vhodný pro střední a větší projekty.

Enteria.cz

Enteria.cz

Velký stavební holding a webová prezentace postavená "na pevných základech" redakčního systému Umbraco. Logo Enteria na homepage jsme využili pro zobrazení referenčních staveb, které se náhodně mění. Šablony designu jsou nakódované a připravené tak, aby klient mohl jednoduše editovat kompletní obsah, ale byl vždy dodržen korporátní manuál.

Velkaparta 1
Velkaparta 5
Velkaparta 4
Velkaparta 2
Velkaparta 3

Velká parta

Moderní náborový web společný pro všechny společnosti holdingu Enteria a Ventio a další projekt připravený ve spolupráci s identity.cz.

Web umožnuje prohledávat volné pozice všech firem dle pozice, regionu a samozřejmě i firmy. Nechybí oficiální představení firem, ale pro představu přátelského pracovního prostředí firmy jsou natočené videa s příběhy parťáků.

Chládek a Tintěra, Pardubice

Chládek a Tintěra, Pardubice

Stavíme hroší silou

Přehledné a graficky zajímavě zpracované divize společnosti s popisem jejich činnosti a oblastí působnosti. Divize mají v CMS Umbraco jasně daná pravidla, která zabrání nechtěnému poškození struktury a zobrazení.

Hrochostroj

Hrochostroj

Jsme mistři těžké váhy

Náš redakční systém Umbraco umožnuje pro stejné stránky využít rozdílné šablony a tak jsme mohli stroje této společnosti prezentovat odlišně než divize u ostatních společností z holdingu Enteria. Pro jednotnou strukturu vstupních dat je tak možné použít různé grafické zobrazení na stránkách webu.

Marhold 1
Marhold 2
Marhold 3

Marhold

Stavař ve vašem regionu

Reference společnosti mluví za vše, proto jsme technicky zajímavým způsobem zpracovali jejich prezentaci včetně vizualizace obrázků a videí. Klient si pak už svépomocí může v redakčním systému Umbraco dle potřeb přidávat nové reference a nastavit, kde se mají zobrazovat.

Kvis

Kvis

Udáváme vodě směr

Aktuality jednoduše a kdekoliv. Navržené řešení umožňuje otevírat aktuality z libovolné stránky, kde si klient přeje.

Instav Hlinsko

Instav Hlinsko

Made in Hlinsko

Webová prezentace další stavební firmy z holding Enteria, která zajišťuje realizaci vodohospodářských staveb, inženýrských sítí, chodníků a místních komunikací.

Naše reference

Děláme projekty menší i větší a děláme je jak nejlépe umíme, protože nás to baví. Analyzujeme potřeby klientů, vymýšlíme strategie, navrhujeme řešení na míru a dodáváme je na klíč.

Tvoříme weby, vyvíjíme aplikace, propojujeme systémy a spravujeme kampaně.

Digital One s.r.o.

Jsme Digital One,
digitální agentura
z Pardubic.

Smilova 337, 530 02 Pardubice
IČO: 04964641, DIČ: CZ04964641
e-mail: info@digital1.cz
tel: +420 603 116 116

Zde sídlíme, Smilova 337, Pardubice

© Copyright 2022 Digital One, Created by Digital One